O NAS

O Nas

„SEMRAU” Hurtownia i Sklep prowadzimy swą działalność od 1995 roku i prędko staliśmy się największym i najlepszym sprzedawcą modnej odzieży dla całej rodziny w Bydgoszczy i województwie kujawsko-pomorskim. W obecnej chwili Firma SEMRAU przy ul. Fordońskiej 54, na 700 metrowej powierzchni prowadzi sprzedaż ponad 3000 artykułów. Dostawy nowych kolekcji odbywają się aż dwa razy w tygodniu. Pilnie śledzimy najnowsze trendy w modzie, której zawsze dotrzymujemy kroku, a to wszystko w bardzo przystępnych cenach.

Oferta

Firma „Semrau” stawia na jakość w rozsądnej cenie, dlatego współpracujemy z polskimi i zagranicznymi producentami o podobnej filozofii. Dla wygody klientów stworzyliśmy 3 wyspecjalizowane działy: damski, męski i dziecięcy. Kolekcje tych działów utrzymane są w pełnej kolorystyce i rozmiarach. Wielu naszych klientów jest bardzo zadowolona z faktu, ze firma „SEMRAU” nie zapomina o puszystych, możemy się pochwalić, że nasze modne kolekcje są dostępne od rozmiaru S do XXXL.

 

Obsługa

To właśnie pracownicy firmy „Semrau” są największym atutem. Profesjonalny zespół z 15 letnim doświadczeniem zawsze służy radą i pomocą w skomplikowanym świecie mody. Jeśli jesteś lub planujesz zostać właścicielem sklepu możesz liczyć, na naszą poradę jaki asortyment dobrać by zachwycić swoich klientów. Firma „Semrau” udziela rabatów, organizujemy promocje i konkursy
z cennymi nagrodami.