WSPÓŁPRACA

 

Drogi kliencie!

Firma „SEMRAU”, to jedna z lepszych hurtowni odzieżowych w Polsce, istniejemy z sukcesami na rynku od 15 lat, dlatego postanowiliśmy zaoferować klientom możliwość zakupów hurtowych przez internet. Idąc z duchem czasu wiemy, że zakupy przez internet to duża oszczędność państwa czasu; to możliwość zrobienia wygodnych, przemyślanych zakupów z kubkiem kawy w ręce. Dzięki zakupom w naszej hurtowni internetowej, zyskają państwo swój cenny czas oraz niewątpliwie pieniądze, które przeznaczyć by trzeba na podróż. Dzięki bardzo czytelnym  zdjęciom, pełnej rozmiarówce i kolorystyce wybranych modeli oraz dokładnemu opisowi materiałów z których wykonane są produkty- będą państwo w pełni usatysfakcjonowani z zakupów!!!


Pragniemy przyczynić się do zwiększenia obrotów Państwa sklepów, dlatego klient, który podejmie z nami współpracę zostanie automatycznie umieszczony w naszym sklepie internetowym, jako nasz partner, a tym samym zyskacie państwo darmową reklamę!!!


Sprzedaż detaliczna to dla nas przede wszystkim szansa na rozreklamowanie marki oraz możliwość obserwowania trendów, tak by oferować dokładnie taki towar, jaki potrzebuje rynek, co niewątpliwe jest Naszą obopólną korzyścią. Osoby, które dopiero zaczynają lub planują zacząć działalność lub wszyscy Ci, którzy chcą poznać nadchodzące trendy i skorzystać z naszego 15 letniego doświadczenia bardzo serdecznie namawiamy na kontakt i skorzystanie z naszej fachowej porady pod numerem 052 342 08 03 lub e-mailowo na esemrau@onet.pl